Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod »Kompava» Kompava - Premium Lactoferrin 350 mg / 60 kps


    

Kompava - Premium Lactoferrin 350 mg / 60 kps

 

naša cena:
20,00 €

Znižuje počet baktérií, vírusov, plesní a húb vyskytujúcich sa v organizme alebo na ňom. Podporuje imunitný systém a tým prispieva k upevňovaniu zdravia. Je vhodný pri zníženej koncentrácii hemoglobínu v červených krvinkách, ktorá spôsobuje anémie.

Podpora imunity Premium Lactoferrin je zmes jednotlivých látok, ktoré sa vzájomne pozitívne ovplyvňujú a tým zlepšujú svoje účinky na organizmus a prispievajú k posilneniu imunitného systému, zvyšuje fyzický a psychický výkon organizmu.

Odporúčame používať:

 • Pri problémoch spôsobených baktériami, vírusmi , kvasinkami alebo plesňami
 • Pri zníženej imunite -  zlepší imunitu a zvýši schopnosť organizmu bojovať proti cudzím látkam
 • Pri anémii spôsobenej nedostatkom hemoglobínu (železa) – zlepší sa využitie železa prijatého potravou, dôležitého pri tvorbe červených krviniek a hemoglobínu
 • Na potlačenie oxidačných procesov v tele (prebiehajúcich pri rakovine, starnutí buniek, kardiovaskulárnych ochoreniach)
 • Prispieva k obnove črevnej mikroflóry

 

Premium Lactoferrin je zmes ingredientov, ktoré sa vzájomne pozitívne ovplyvňujú a tým zlepšujú svoje účinky. K jeho základným účinkom môžeme zaradiť:

 • Anti- mikrobiálny – pôsobí antibakteriálne, antivírovo, antifungálne a antimykózne.
 • Anti- anemický – reguluje vstrebávanie železa z GIT-u. Vhodný na liečbu anémií.
 • Anti- oxidačný – je silný antioxidant, viazaním železa chráni organizmus pred oxidáciou.

Premium Lactoferrin je prípravok určený pre ľudí so zníženou imunitou, náchylnosťou k infekciám, s anémiou, častými zápalovými ochoreniami kože a tráviaceho traktu a ľudí vystavených oxidatívnemu stresu (teda pre nás všetkých).

Premium Lactoferrin obsahuje:

 • Laktoferin – glykoproteín viažuci na seba železo. Touto väzbou získal vlastnosti antimikrobiálne, antivírusové, antimykozne, antianemické a antioxidačné. Okrem toho prispieva k správnej tvorbe črevnej mikroflóry, k zvýšeniu imunity a zmierneniu zápalových reakcií kože a tráviaceho traktu.
 • Kvasničný selén – je organická forma selénu, ktorý je telom ľahšie využiteľný ako anorganický. Je silný antioxidant, preventívne chráni organizmus pred rakovinou, zlepšuje náladu a zvyšuje mužskú plodnosť.
 • Laktát zinočnatý – je to organická forma zinku. Zvyšuje aktivitu imunitného systému, eliminuje kožné zápaly (akné), zlepšuje kvalitu vlasov a nechtov, aktivuje bunky lymfatického systému a tým zrýchľuje detoxikáciu organizmu.
 • Vitamín B6 (pyridoxín) – podporuje činnosť enzýmov, ktoré sú zodpovedné za využitie bielkovín, tukov a cukrov. Keďže aj laktoferín je proteín, zvyšuje jeho absorpciu a využitie organizmom. Prispieva k správnej funkcii nervového systému a zlepšuje náladu pri depresii. Zlepšuje viazanie kyslíka na molekulu hemoglobínu a podporuje tvorbu imunitných buniek.

Odporúčame užívať:

 • Pri infekciách spôsobených baktériami, vírusmi , kvasinkami alebo plesňami – na rýchlejšie odstránenie patogénov z tela
 • Pri zníženej imunite a ľahkej náchylnosti na rôzne druhy infekčných ochorení – zlepšením imunity a zvýši schopnosť organizmu bojovať proti cudzím látkam
 • Pri anémii spôsobenej nedostatkom hemoglobínu (železa) – zlepší sa využitie železa prijatého potravou, dôležitého pri tvorbe červených krviniek a hemoglobínu
 • Na potlačenie oxidačných procesov, ktoré spôsobujú rakovinu, starnutie buniek, ochorenia kardiovaskulárneho systému a sú príčinou chronických ochorení
 • Pri zápalových ochorenia tráviaceho traktu (Crohnova choroba, celiakia, gastritída, ulceroznana kolitída…) a kože (akné, atopická dermatitída, erytém kože… ), kde zabraňuje tvorbe zápalových mediátorov spôsobujúcich zápal
 • Na rýchlejšie obnovenie črevnej mikroflóry, ktorá sa rýchlejšie rozmnožuje v prostredí zbavenom patogénov

Odporúčané dávkovanie:

1–2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom tekutiny

Zloženie:

Lactoferrin, laktát zinočnatý, kvasničný selén, pyridoxín (B6), želatínová kapsula, karamelové farbivo

Upozornenie:

Vhodné pre deti od 3 rokov. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote od 10?C do 25?C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.